Főmenü

  • Kezdőoldal
  • Iskolánk
  • Közzétételi lista
  • Intézményvezetői pályázat
  • Szülői értekezlet
  • Taneszközök, iskolaszerek
  • Hit- és erkölcstan információk
  • Beíratás - Iskolahívogató
  • Nyári napközis tábor
  • Iskolai étkezés
    Büszkeségeink
    SPORT-versenyeredmények
    Szép emlékeink, programjaink
    ÖKOISKOLA
    Tehetséggondozás
    Intézményvezető-választás
    Rólunk írták, rólunk van szó
    Szülőknek ajánljuk
    Galéria
    Archívum
    Biztonságos Iskola
    Határtalanul!
    Istenes versek szavalóverseny
  • KMOP pályázat
  • TÁMOP pályázat
  • Érdekességek a nagyvilágból
  • Humoroldal :-)
  • Bölcsességek, idézetek
  • Iskolánk tanárai és technikai dolgozók

     

    Iskolánk tanárai

     Beosztás  Végzettség

    Horváth László Istvánné

    intézményvezető

    okleveles közoktatásvezető,
    biológia-földrajz szakos tanár

    Bándoliné Laczi Lívia

    intézményvezető-helyettes

    szakvizsgázott pedagógus, közoktatásvezető,
    tanító, óvónő, erkölcstan, etika, technika szakos pedagógus, inkluzív nevelés okleveles tanára, pályaorientációs tanácsadó

    Túri-Ősze Violetta

    intézményvezető-helyettes

    óvónő, fejlesztő pedagógus, szakvizsgázott pedagógus, pedagógia szakos bölcsész és tanár

    Asztalos-Varga Csilla

    napközis munkaközösség vezetője

    tanító, irodalomterapeuta
    Babós Emese  iskolapszichológus

    tanácsadó szakpszichológus

    Bálint Eleonóra

    3.a osztályfőnöke,
    alsós munkaközösség vezetője

    tanító, egyetemi végzettség

    Bereczkiné Gáti Zsuzsanna   angol szakos tanár
    Bíró Gábor András     7.a osztályfőnöke testnevelő tanár - rekreációszervező szak

    Csák Éva

    7.b osztályfőnöke,
    könyvtáros

    könyvtáros, képzőművészet-terapeuta,
    hittanár, ped.szakvizsga - tehetségfejlesztő szakirány

    Feke Gabriella 1.b osztályfőnöke tanító

    Főzőné Kovács Klára Hedvig

    5.b osztályfőnöke

    magyar-történelem szakos tanár,
    történelem szakos bölcsész és tanár,
    népi játszóházi foglalkozás vezető

    Francsics Tamásné 1.a osztályfőnöke tanító

    Hegyiné Schmidtmayer Mária Hajnalka

    adaptív munkaközösség vezetője

    tanító, szakvizsgázott fejlesztő pedagógus, differenciáló szakterületen,
    inkluzív nevelés tanára, egyetemi végzettség,
    alapozó mozgásterapeuta

    Károlyi-Hevesi Éva    angoltanár

    Honfi Zsuzsanna

     

    tanító, földrajz szakos általános és középiskolai tanár

    Horváthné Tar Éva   matematika-testnevelés szak

    Kármán Pál Ferenc

     

    matematika-technika szakos általános iskolai tanár, számítástechnika szakos tanár, közoktatási vezető pedagógus szak, pedagógus szakvizsga, szakértő

    Kelemenné Baráth Ildikó

    4.b osztályfőnöke

    tanító, szakvizsgázott ped. iskolai nevelés és szociálpszichológia képesítés

    Mézer Andrea fejlesztőpedagógus

     fejlesztő – differenciáló szakpedagógus,
    tanító német műveltségi területen,
    mentálhigiénés és szervezetfejlesztő szakember 

    Némethné Radó Eszter Hilda

        

    tanító

    Papp Tünde Csilla   rajz- és földrajztanár

    Parászka Zsolt Leventéné

    6.a osztályfőnöke

    történelem-orosz-német szakos tanár,
    okleveles némettanár; közgazdász

    Pivarnyik László

    8.a osztályfőnöke

    tanító - főiskola

    Smuta Katalin fejlesztőpedagógus

    tanító, tanár,
    gyógypedagógus 

    Stein Etelka Ildikó

     3.b osztályfőnöke 

    matematika-orosz szakos tanár, tanító,
    angol szak, tehetségfejlesztő tanár

    Szabó Sándor      fizika-kémia-testnevelő szakos tanár
    Taraczközi Ferencné  

    tanító

    Tircsiné Danics Erzsébet

     

    tanító, kulturális menedzser

    Tóth Balázs Attila 8.b osztályfőnöke  magyar szakos tanár

    Tóthné Hömöstrei Andrea

    2.a osztályfőnöke

    okleveles közoktatásvezető,,
    tanító, igazgatás-szervező

    Ürmös Gabriella

    4.a osztályfőnöke

    tanító

    Wirth Tímea Judit

    5.a osztályfőnöke

    reál munkaközösség vezetője

    matematika-kémia szakos tanár, szakközgazdász

    Zádoriné Kovács Orsolya

    humán munkaközösség vezetője

    ének-zene szakos tanár, tanító,
    tánc- és drámapedagógus

         

     

     

     

    Pedagógus munkát segítők

     

    Ruthner Attiláné Bacsa Enikő

    iskolatitkár

    László Éva Ágnes

    pedagógiai asszisztens

    Vadász Lászlóné

    pedagógiai asszisztens

    Halász András

    rendszergazda

       

    Technikai dolgozóink

     

    Csík Csilla

    takarító

    Feka Judit

    takarító

    Orgován Melinda

    takarító

    Szabó Enikő

    takarító

    Szabó Ibolya

    takarító

    Vargáné Schmidt Erika

    takarító

     

     

    Varga József

    gondnok

    Koppándi Péter

    karbantartó

     

     

    Horváth Zsigmond Istvánné

    konyhalány

    Szeifer Kinga

    konyhalány

    Zoltánné Szűcs Ildikó

    konyhalány