Egyesületi sport 2021/2022

Versenyeredmények 2021/2022 - sport

Kiss Rebeka, Suhajda Szilvia, Deák Tamás, Herbert Tamás 4.b

kerületi atlétika verseny

Vaszlovik Gergő 6.a

kerületi atlétika verseny IV. hely

Csipkés Szebasztián, Dobos Magor, Pásztor Tibor 3.b

kerületi focibajnokság III. hely

Ciurar Ricardo, Tóth Benett,

Gyurcsák László 4.a

kerületi focibajnokság III. hely

Feka János, Fiala Vince, Bende A. Alfonz, Kabai Róbert 4.b

kerületi kispályás labdarúgó verseny
III. hely

Ciurar Becali Amador 3.a

Csipkés Szebasztián, Dobos Magor,
Pásztor Tibor 3.b

 

kerületi focibajnokság III. hely

Csákányi Olivér, Gelányi Huba,
Szilágyi Erik 8.a

kerületi labdarugó bajnokság IV. hely

Csákányi Olivér, Szilágyi Erik,
Gelányi Huba 8.a

kerületi futball verseny IV. hely

Főző Erik 6.a

kerületi fociverseny IV. hely

Várnai-Kovács Áron 3.a

jégkorong

Várnai - Kovács Laura 4.a

jégkorong

Deim Zsolt 7.b

horgászat

Török Sára 5.b
kutyájával veterán győztesek

Pesterzsébet lovas kupa KÜLÖNDÍJ

Kiss Boglárka, Köllő Nóra,
Wirth Anna Réka 7.a

lovaglás

Oszlányi Luca Alexandra

lovaglás III. hely
(Ceglédi Lovaskör SE háziverseny)

Oszlányi Luca 6.a

lóverseny körzeti III. hely

Hartai Zalán 7.a

úszás diákolimpia IV.hely

Wirth Anna Réka 7.a

kajak

Szöllősi Kata 8.a

kajak

Som Kristóf 3.a

taekwondo

Madarász Álmos 4.a

taekwondo országos bajnokság II.hely

Mátyás Lili 4.a

teakwondo országos diákbajnokság III.hely

Váróczi Andor 5.b

taekwondo országos bajnokság II.hely

Mészáros Zoltán 5.b

taekwondo országos bajnokság III.hely

Völgyi Regina 7.b

teakwondo országos diákbajnokság III.hely

Batizi-Pócsi Eszter 8.b

taekwondo

Kiss Edvin 4.a

karate I. és II. hely

Gelányi Huba 8.a

Muay-thai küzdősport

Szűcs Gerda Léna, Molnár Alexandra, Hertelendi Marcell, Katona Noel, Pesztránszki Dézi, Halász Zoé Nadin, Péterfi Dominika, Hartyányi Petra, Balogh Toma, Varga-Rehák Nóra 1.b

társastánc I., II. és III. helyek

Horváth Letti, Katona Kristóf, Szimkó Erika, Eizen-Bandi Edina, Burcsa Bella 2.a

művészeti iskolánk táncversenye I. és II. helyek

Antal Jozefin, Császári Hanna, Hartyányi Réka, Hertelendi Linda, Manea Lara, Szilágyi Dóra 3.a

táncverseny I., II. és III. helyek

Dravetz Katica, Szimkó Georgina, Szimkó Katalin 3.b

táncverseny I., II. és III. helyek

Varró Viven, Velki Sára, Balogh Mira, Liva Liliána, Varró Barbara 5.b

 

társastánc I., II. és III. helyek