Főmenü

  • Kezdőoldal
  • Iskolánk
  • Közzétételi lista
  • Intézményvezetői pályázat
  • Szülői értekezlet
  • Taneszközök, iskolaszerek
  • Hit- és erkölcstan információk
  • Beíratás - Iskolahívogató
  • Nyári napközis tábor
  • Iskolai étkezés
    Büszkeségeink
    SPORT-versenyeredmények
    Szép emlékeink, programjaink
    ÖKOISKOLA
    Tehetséggondozás
    Intézményvezető-választás
    Rólunk írták, rólunk van szó
    Szülőknek ajánljuk
    Galéria
    Archívum
    Biztonságos Iskola
    Határtalanul!
    Istenes versek szavalóverseny
  • KMOP pályázat
  • TÁMOP pályázat
  • Érdekességek a nagyvilágból
  • Humoroldal :-)
  • Bölcsességek, idézetek
  • 2019/2020-AS TANÉV - EGYESÜLETI SPORT

    Versenyeredmények 2019-2020. - sport

    Verseny Eredmény Név Osztály Felkészítő / edző
    Budapest területi Serdülő szabadfogású csapatbajnokság

     Fővárosi

        1. hely

      Felkai Bandegúz  7.a  
    Diák I. országos szabadfogású Diákolimpiai Bajnokság

     Országos

       2. hely

     Felkai Bandegúz   7.a  
    Diák I. területi szabadfogású Diákolimpiai Bajnokság   1. hely   Felkai Bandegúz   7.a  
    Diák I-es országos kötöttfogású Diákolimpiai Bajnokság

     Országos

       1. hely

     Felkai Bandegúz   7.a  
    Halas Kupa szabadfogású Diák I-II és leány birkózó verseny és gyermek gála    1. hely   Felkai Bandegúz   7.a  
    Budapesti Diák Kupa K1 (egyéni) 13 éves fiú  

     Fővárosi

       5.hely

     Boda Márkó  8.a  Molnár Gábor

    Budapest, Pest-megye Bajnokság:

    K 13 éves fiú  3x200 m váltó 

     3. hely  Boda Márkó  8.a  Molnár Gábor
    Gyermek, Kölyök Magyar Bajnokság: K1 (egyéni) 13 éves fiú  Országos
       6. hely 
     Boda Márkó  8.a  Molnár Gábor
    Nagy Zoltán emlékverseny, Szolnok K1 (egyéni) 13 éves fiú   Országos

       3. hely

     Boda Márkó  8.a  Molnár Gábor
    Országos Diákolimpia K1 (egyéni) 13 éves fiú   

     Országos

       3. hely

     Boda Márkó  8.a  Molnár Gábor
    Budapesti Diák Kupa MK2 (páros) 12 éves lány   Fővárosi

      5. hely

     Boda Szilvána  6.a   Wohner Krisztina
    Budapest, Pest megye Bajnokság MK2 (páros) 12 éves lány 

     Fővárosi

      5. hely

     Boda Szilvána  6.a   Wohner Krisztina
    Gyermek, Kölyök Magyar Bajnokság: MK4 (négyes) 12 éves lány     Országos 

       1 hely

     Boda Szilvána  6.a   Wohner Krisztina
    Gyermek, Kölyök Magyar Bajnokság: MK vegyes váltó 4x200 m 12 éves      

     Országos 

       2 hely

     Boda Szilvána  6.a   Wohner Krisztina
    Nagy Zoltán emlékverseny, Szolnok MK2 (páros) 12 éves lány 

     Országos

       4. hely

     Boda Szilvána  6.a   Wohner Krisztina