Főmenü

  • Kezdőoldal
  • Iskolánk
  • Közzétételi lista
  • Intézményvezetői pályázat
  • Szülői értekezlet
  • Taneszközök, iskolaszerek
  • Hit- és erkölcstan információk
  • Beíratás - Iskolahívogató
  • Nyári napközis tábor
  • Iskolai étkezés
    Büszkeségeink
    SPORT-versenyeredmények
    Szép emlékeink, programjaink
    ÖKOISKOLA
    Tehetséggondozás
    Intézményvezető-választás
    Rólunk írták, rólunk van szó
    Szülőknek ajánljuk
    Galéria
    Archívum
    Biztonságos Iskola
    Határtalanul!
    Istenes versek szavalóverseny
  • KMOP pályázat
  • TÁMOP pályázat
  • Érdekességek a nagyvilágból
  • Humoroldal :-)
  • Bölcsességek, idézetek
  • Kitüntetett diákjaink

     Kitüntetett diákjaink

    Iskolánk 1992-ben létrehozott Nyír Utcai Iskola Gyermekeiért Alapítványa azoknak a tanulóknak, akik 8 éven át kitűnő eredménnyel végeztek, arany- illetve ezüstláncot adományoz.

     Aranyláncot kaptak  

    Wirth Gergő

    2021

    Boda Márkó

    2020

    Szíjj Zita 

    2017

    Ladjánszky Berill 

    2011

    Rigó Krisztina 

    2009

    Ladjánszky Rubina

    2007

    Mészáros Andrea

    2007

    Kiss Barbara

    2006

    Nánási Kitti  

    2006

    Hunyadi Melinda

    2004

    Vitek Alexandra  

    2004

    Iváncsics Bernadett 

    2002

    Tölcsér Zsófia 

    2002

    Csipkó Renáta 

    2000

    Iváncsics Viktória

    2000

    Prohászka Beáta 

    2000

    Lovag Linda

    1999

    Rónai Katalin

    1999

    Szekosán Anett  

    1999

    Jakab Ágnes

    1995

     

    Ezüstláncot kaptak

    Gelányi Csenge

    2021

     

    Békési Levente

    2020

     

    Bara Nikoletta Erika 

    2016

     

    Zentai Eszter

    2016

     

    Bella Barnabás 

    2014

     

    Litauszki Boglárka

    2014

     

    Váradi Laura

    2014

     

    Váradi Rebeka

    2014

     

    Deme Gábor  

    2013

     

    Keizinger Cintia

    2012

     

    Ladjánszky Ametiszt   

    2012

     

    Gutori Dorottya 

    2009

     

    Heé Ágnes  

    2009

    Elekes Adrien

    2008

     

    Hamodi Omar  

    2008

     

    Szűcs Benedek   

    2008

     

    Hunyadi Emese   

    2006

     

    Csányi Bettina

    2004

     

    Fekete Adrienn  

    1998

     

     

    Magyarország jó tanulója – jó sportolója

    2019 – Boda Márkó (8.a); Boda Szilvána (6.a)

    2018 – Boda Márkó (7.a)

    2017 – Boda Márkó (6.a)

    2016 – Tircsi Andrea (8.a)

     

    Élen a tanulásban, élen a sportban

    Bara Nikoletta Erika (kosárlabda) 

    2013, 2014, 2015, 2016

    Batizi-Pócsi Eszter (tánc)

    2016, 2017, 2018

    Boda Márkó  (kajak)  

    2017, 2018

    Boda Szilvána (kajak)  

    2018

    Cseh Adrián     

    2013

    Gál Lívia (akrobatikus rock and roll )

    2017, 2019

    Gelényi Csene (kosárlabda)

    2018, 2019

    Kun-Bandi Hanna (tánc - akrobatikus rock and roll )

    2016, 2017

    Lipót Petra Napsugár (tánc - akrobatikus rock and roll )

    2016, 2017, 2018

    Liva Bence Máté (foci)

    2018

    Lovag Linda (országos kitüntetés)

    1999

    Nagy Patrik

    2016, 2017, 2018

    Szabó Bence (légpuska) 

    2014, 2015, 2016

    Szijj Zita   (sakk)

    2016

    Szöllősi Kata Lenke 

    2018

    Tircsi Andrea  (kerékpár)

    2016, 2017

    Vincze Barnabás (jégkorong) 

    2015

    Wirth Gergő

    2019

     

    Soroksár kiváló sportolója

    Cseh Alexa 

    2017

    Felkai Bendegúz

    2017, 2018, 2019

    Kádár Balázs 

    2016

    Kádár Eszter Luca (birkózás) 

    2016, 2017

    Koréh Kálmán (kerékpározás) 

    2016  

    Stark Krisztián

    2013

    Szabó Dániel (légpuska) 

    2014

    Szekeres Nikolett (kerékpározás)

    2016

    Tóth Dániel (légpuska) 

    2014

    Vincze Barnabás (jégkorong) 

    2013

     

    Soroksár Sportreménysége

    Barta Dominik   

    2016

    Cseh Alexa  (kézilabda)

    2016

    Felkai Bendegúz (birkózás)

    2016

    Fogarasi Angelika
    (akrobatikus rock and roll)

    2017

    Gál Lívia (akrobatikus rock and roll)

    2016

    Tóth Zsanett (aerobik)

    2017

    Vajda Péter
    (akrobatikus rock and roll)

    2017