Főmenü

  • Főoldal
  • Iskolánk
    Fontos információk
  • Közzétételi lista
  • Iskolai étkezés
    ÖKOISKOLA
    Tehetséggondozás
    50. évforduló
    Beíratás - Iskolahívogató
    Határtalanul!
    Intézményvezető választás
    Programjaink
    Biztonságos Iskola
    Versenyeredmények
    Rólunk írták, rólunk van szó
    TÁMOP pályázat
    Istenes versek szavalóverseny
  • KMOP pályázat
  • Büszkeségeink
    Szülőknek ajánljuk
  • Érdekességek a nagyvilágból
  • Galéria
    Taneszközök, iskolaszerek
  • Humoroldal :-)
  • Bölcsességek, idézetek
  • Nyári napközis tábor
  • Kerületi advent - meghívó
  • DIGITÁLIS OKTATÁS
    GyÓGyTORNA

    2018/2019 - tanulmányi és kerületi sport versenyek

         Versenyeredmények 2018/2019.     

          Szívből gratulálunk a versenyzőknek és a felkészítő tanároknak!    

    Verseny Eredmény Tanuló neve Osztály Felkészítő tanár
     HEBE "Spiel und Gewinn!" levelezős német verseny Für Anfänger kategória  Országos

        10.hely

     Gáspár Dorina   5.a   Parászka Zsoltné
    HEBE "Spiel und Gewinn!" levelezős német verseny  Erste Schritte kategória  Országos

        12.hely

      Boda Szilvána   5.a   Parászka Zsoltné
    HEBE "Spiel und Gewinn!" levelezős német verseny Erste Schritte kategória   Országos

        12. hely

      Wirth Gergő   6.b   Parászka Zsoltné
    HEBE "Spiel und Gewinn!" levelezős német verseny Erste Schritte kategória   Országos

        37. hely

     Szöllősi Kata Lenke  5.a   Parászka Zsoltné
    HEBE "Spiel und Gewinn!" levelezős német verseny Junior kategória   Országos

        10. hely

     Boda Márkó   7.a   Parászka Zsoltné
    Kerületi népdalverseny   Ezüst fokozat  Dóczi Virág Luca  8.b  Zádoriné Kovács Orsolya
    Kerületi népdalverseny   Ezüst fokozat  Gerhauser Viktória  6.a  Zádoriné Kovács Orsolya
     Kerületi népdalverseny   Bronz fokozat  Pados Petra  4.b  Zádoriné Kovács Orsolya
    Kerületi népdalverseny   Bronz fokozat  YI Xingyou (Emili)  5.a   Zádoriné Kovács Orsolya
    Teki-totó országos matematika tanulmányi verseny   Arany fokozat   Várnai-Kovács Laura    1.a  Ürmös Gabriella
    HEBE országos 5 fordulós levelezőverseny történelem  Országos

      X.hely

     Békési Bence  8.b  Parászka Zsoltné
    HEBE országos 5 fordulós levelezőverseny történelem

     Országos

      XI.hely

    Batizi-Pócsi Zsombor  8.b  Parászka Zsoltné
    Bendegúz Tudásbajnokság országos levelezős verseny természetismeret  I. félév  Ezüst  Szabó Lilla Sára   6.a  
    Bendegúz Tudásbajnokság országos levelezős verseny  irodalom   I. félév  Bronz  Szabó Lilla Sára   6.a   Tóth Balázs
    Bendegúz Tudásbajnokság országos levelezős verseny matematika   I. félév  Ezüst  Bogdán Máté  5.a  Kármán Pál
    Bendegúz Tudásbajnokság országos levelezős verseny matematika   I. félév  Bronz  Pap Balázs   3.b  Túri-Ősze Violetta
    Bendegúz Tudásbajnokság országos levelezős verseny matematika   I. félév  Bronz  Dányi Nadin Natalin  1.a  Ürmös Gabriella
    Bendegúz Tudásbajnokság országos levelezős verseny matematika  I. félév  Bronz  Oszlányi Alexandra Luca  3.a  Tóthné Hömöstrei Andrea
    Bendegúz Tudásbajnokság országos levelezős verseny környezet    II. félév  Bronz  Oszlányi Alexandra Luca  3.a Tóthné Hömöstrei Andrea
    Bendegúz Tudásbajnokság országos levelezős verseny környezet    I. félév  Arany  Oszlányi Alexandra Luca  3.a  Tóthné Hömöstrei Andrea
    Bendegúz Tudásbajnokság országos levelezős verseny környezet:   II. félév  Ezüst   Dóczi Damján  2.b  Fabók Endréné
    Bendegúz Tudásbajnokság országos levelezős verseny környezet:   I. félév  Arany  Dóczi Damján  2.b  Fabók Endréné
    Bendegúz Tudásbajnokság országos levelezős verseny környezet    II. félév  Arany  Bogdán Kristóf  1.b  Kelemenné Baráth Ildikó
    Bendegúz Tudásbajnokság országos levelezős verseny környezet    I. félév  Arany  Bogdán Kristóf  1.b  Kelemenné Baráth Ildikó
    Bendegúz Tudásbajnokság országos levelezős verseny környezet    II. félév  Arany  Bogdán Gergő  3.b  Kosztyó Erika
    Bendegúz Tudásbajnokság országos levelezős verseny környezet    I. félév  Arany  Bogdán Gergő  3.b  Kosztyó Erika
    Bendegúz Tudásbajnokság országos levelezős verseny matematika  II. félév  Arany  Balogh Mira Krisztina  2.b  Feke Gabriella
    Bendegúz Tudásbajnokság országos levelezős verseny matematika  I. félév  Arany  Balogh Mira Krisztina  2.b  Feke Gabriella
    Bendegúz Tudásbajnokság országos levelezős verseny anyanyelv  II. félév  Arany  Balogh Mira Krisztina  2.b  Fabók Endréné
     Bendegúz Tudásbajnokság országos levelezős verseny anyanyelv  I. félév  Arany  Balogh Mira Krisztina   2.b  Fabók Endréné
    Fővárosi matematikaverseny  Fővárosi 

      IV. hely

    Yi Xingyou Emily  5.a  Kármán Pál
    Kerületi matematikaverseny Kerületi 

      2. hely

    Yi Xingyou Emily  5.a  Kármán Pál
    Kerületi matematikaverseny Kerületi 

      3. hely

     Boda Szilvána  5.a  Kármán Pál
     Kerületi matematikaverseny  Kerületi 

      5. hely

     Szőllősi Kata  5.a  Kármán Pál
     KELE NAPi német  Országos

     I. hely

     Wirth Anna   4.a  Parászka Zsoltné
     KELE NAPi informatika

     Országos

     III. hely

      Gaál Gábor  6.b  Kármán Pál
     Fővárosi Kerületi Katasztrófavédelmi ifjúsági verseny; Általános iskolai kategória

      Fővárosi 

      IX. hely

     Gál Lívia                                 

     Gelányi Csenge                       

     Szabó Lilla

     Wirth Gergő

     6.a

    6.a

    6.a

     6.b

     Stein Ildikó
     Kerületi Katasztrófavédelmi ifjúsági verseny; Középiskolai iskolai kategória (96%-os teljesítménnyel)  Kerületi 

      2. hely

     Szabó Bence csapatkapitány                Csiklya Bianka

      Szilágyi Bence                          
      Sztupkay Bernadett       

      10. évf.

        9. évf.

       9. évf.      9. évf.

    Stein Ildikó
     Kerületi Katasztrófavédelmi ifjúsági verseny; Általános iskolai kategória (97%-os teljesítménnyel)  Kerületi 

      1. hely

     Gál Lívia                                

    Gelányi Csenge                       

    Szabó Lilla

     Wirth Gergő

     6.a

    6.a

    6.a

    6.b

    Stein Ildikó
     Kerületi Katasztrófavédelmi ifjúsági verseny; Általános iskolai kategória (93%-os teljesítménnyel)
     
      Kerületi 

      3. hely

      Bara Nándor

      Mokánszki Gábor

      Nagy Krisztián     

      Szilágyi Dávid      

      7.a  Stein Ildikó

    Kerületi atlétikai

    csapatversenyben  

    III. korcsoportos lány

     Kerületi 

      3. hely

      Tamási Réka

       Szabó Lilla
      Cseh Alexa
      Gál Lívia 

       Lang Jázmin

      Szöllősi Kata 

      6.b

      6.a

      6.a

      5.a

      5.a

     
     Fővárosi matematika verseny  Fővárosi 

       II. hely

     Yi Xingyou Emily   5.a  Kármán Pál
     Kerületi matematika verseny  Kerületi 

      2. hely

     Yi Xingyou Emily   5.a  Kármán Pál
     Herman Ottó biológia verseny fővárosi fordulój  Fővárosi 

       XII. hely

     Boda Márkó  7.a  Horváth Lászlóné
     Kaán Károly Országos Természet- és Környezetismereti verseny fővárosi fordulója   Fővárosi 

       VIII. hely

     Wirth Gergő  6.b  Horváth Lászlóné
     Kaán Károly Országos Természet- és Környezetismereti verseny fővárosi fordulója   Fővárosi 

       IV. hely

     Boda Szilvana   5.a  Horváth Lászlóné
     Kaán Károly Országos Természet- és Környezetismereti verseny fővárosi fordulója    Fővárosi 

       V. hely

     Yi Xingyou Emily  5.a  Horváth Lászlóné
      Kaán Károly Országos Természet- és Környezetismereti verseny fővárosi fordulója

      Fővárosi 

       X. hely

      Szőllősi Kata   5.a  Horváth Lászlóné
    KELE NAPI német / 3-4. évf.

    Országos

        I. hely

      Wirth Anna  4.a  Parászka Zsoltné
    KELE NAPI  informatika

     Országos

        III. hely

     Gaál Gábor  6.b  Kármán Pál
     HEBE levelezős országos téli olvasóverseny 

    Országos BRONZ fokozat

      Wirth Anna  4.a  
     Kerületi SNI, BTM Szépíró verseny  Kerületi 

      1.hely

     Váróczi Andor   2.b  
    Kerületi SNI, BTM Szépíró verseny 3.-4. évfolyam

    Kerületi 

      1.hely

      Szabó Natália   4.b   Mézer Andrea
    Kerületi SNI, BTM Szépíró verseny 3.-4. évfolyam

    Kerületi 

      3.hely

      Végh Szabina   4.b   Mézer Andrea
    Kerületi SNI, BTM Szépíró verseny 4. - 5. évfolyam

    Kerületi 

      különdíj

      Láng Jázmin   5.a   Mézer Andrea
    Kerületi SNI, BTM Szépíró verseny 6.-7.-8. évfolyam

    Kerületi 

      1.hely

      Garai Cintia   8.b   Mézer Andrea
    Kerületi SNI, BTM Szépíró verseny 6.-7.-8. évfolyam

    Kerületi 

      3.hely

      Kovács Petra   8.b   Mézer Andrea

    Kaán Károly

    Országos Természet- és Környezetismereti verseny kerületi forduló 6. évfolyam

      Kerületi 

      1.hely

     Wirth Gergő  6.b  Horváth Lászlóné

    Kaán Károly 

    Országos Természet- és Környezetismereti verseny kerületi forduló  5. évfolyam

    Kerületi 

      1.hely

     Boda Szilvána  5.a  Horváth Lászlóné

    Kaán Károly 

    Országos Természet- és Környezetismereti verseny kerületi forduló  5. évfolyam

     

    Kerületi 

      2.hely

     Szöllősi Kata Lenke  5.a  Horváth Lászlóné

    Kaán Károly 

    Országos Természet- és Környezetismereti verseny kerületi forduló  5. évfolyam

     Kerületi

      2.hely

     YI Xingyou (Emili)  5.a   Horváth Lászlóné

    Zrínyi Ilona Matematikaverseny

    Budapest IV. körzeti 5. évfolyam

     Körzeti/Megyei

      VI. hely

     Boda Szilvána  5.a  Kármán Pál

    Zrínyi Ilona Matematikaverseny

    Budapest IV. körzeti 7. évfolyam

     Körzeti/Megyei 

      VI. hely

     

     Boda Márkó  7.a  Stein Ildikó 
    Herman Ottó biológia verseny 7-8.osztály

     Kerületi

       I. hely

      Boda Márkó  7.a  Horváth Lászlóné

    HEBE országos levelezős verseny Mátyás király emlékverseny
    címmel.  
    7-8. évfolyam

     Országos

        VIII. hely

      Bara Nándor

      Nagy Krisztián

      Peffer Dániel

      Szilágyi Dávid

      7.a  Parászka Zsoltné

    HEBE országos levelezős verseny Mindent a kutyákról! címmel

    3-4. évfolyam

    Országos

       I . hely

     Pap Zsüliett

      Szabó Otília

      Tóth Zsanett

      Wirth Anna

      4.a  Tircsiné Danics
           Erzsébet

    HEBE országos levelezős verseny Mindent a kutyákról! címmel

    3-4. évfolyam

    Országos

       II . hely

      Deak Nóra

      Gerhauser Diána

      Fazekas Regina

      Bogdán Gergő

      3.b  Kosztyó Erika

    HEBE országos levelezős verseny Mindent a kutyákról! címmel

    3-4. évfolyam

    Országos

        VI. hely

      Nagy Péter Zalán

      Schmidt Csaba

       Vaszlovik Gergő

      3.a  Tóthné Hömöstrei Andrea

    HEBE országos levelezős verseny Mindent a kutyákról! címmel

    3-4. évfolyam

    Országos

        VIII . hely

     Szöllősi Júlia

     Pócza Emese

     Koltai Tímea 

     3.a Tóthné Hömöstrei Andrea

    HEBE országos levelezős verseny Mindent a kutyákról! címmel

    5-6. évfolyam

    Országos

        II. hely

     Boda Szilvána

     Szöllősi Kata

     Yi Xingyou Emili

     5.a Wirth Timea

    HEBE országos levelezős verseny Mindent a kutyákról! címmel

    5-6. évfolyam

    Országos

        IV. hely

     Gelányi Csenge

      Szabó Lilla

     6.a  Wirth Timea

    HEBE országos levelezős verseny Mindent a kutyákról! címmel

    5-6. évfolyam

      Országos

        XII. hely

     Bogdán Máté

     Puskás Levente 

     Szilágyi Erik

     Török Adorján

      5.a   Wirth Timea

    Kerületi atlétikaverseny 

    600 m futás

     

     Kerületi

      II. hely

      Felkai Bendegúz   6.a  
     Kerületi atlétikaverseny helyből távolugrás  Kerületi

      II. hely

     Felkai Bendegúz  6.a  
    Kerületi atlétikaverseny  helyből távolugrás  Kerületi

      III. hely

     Gáspár Léna   6.a  

    Kerületi Atlétikaverseny

     kislabdahajítás

     Kerületi

      III. hely

     Gelányi Csenge  6.a  
    Kerületi Atlétikaverseny kislabdahajítás   Kerületi

      I. hely

     Cseh Alexa  6.a  
    Kerületi atlétikaverseny 600m futás

     Kerületi

     II. hely

     Szabó Benjámin  8.b  
     
    Bolyai Matematika Csapatverseny Megyei/körzeti

    Megyei/körzeti

       VI. hely

    Boda Szilvána

     Szöllősi Kata Lenke

    Yi Xingyou Emily

       5.a

    Kármán Pál 

    Ürmös Gabriella